TEKSTY NA ŻYCZENIE

Dobrze napisany tekst to zmora większości przedsiębiorców. Jeżeli nie masz u siebie w firmie kogoś, kto się na tym zna, nie męcz się i powierz to profesjonalistom. W naszym zespole znajdują się ludzie z doświadczeniem dziennikarskim i marketingowym, którzy doskonale wiedzą, jak powinien wyglądać tekst, aby mógł on się podobać klientowi. Pisanie nie sprawia nam żadnych problem, dzięki czemu możemy dostosować się do Twoich wymagań i gwarantujemy, że praca będzie stała wysokim poziomie.

Jakie teksty możemy napisać?

Teksty na bloga

Tekst o luźnej tematyce, najczęściej do 2400 znaków na Twoją stronę internetową.

Materiały prasowe

Informacje prasowe, które możesz rozsyłać mediom poruszające ogólny temat z wpisaną delikatną reklamą usług klienta.

Teksty sponsorowane

Opisy Twojej działalności stanowiące jawną reklamę. Można je następnie umieścić w prasie branżowej lub na zewnętrznych stronach. Wielkość około 3600 znaków.

Wywiady eksperckie

Wywiady z oddelegowaną do tego osobą pokazujące klienta jako eksperta w danej dziedzinie. Wielkość do 5000 znaków.

Opisy produktowe

Opisy Twoich produktów na strony internetowe oraz do katalogów.

Korektę prac

Wszystko to, co już napisałeś, a obawiasz się o poprawność językową możesz przekazać nam do sprawdzenia. Poprawimy składnię, przecinki i styl, a także sprawimy, że pracę będzie się łatwiej czytać.

Pisanie CV

Pisanie CV to nowość w naszej ofercie, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bieżącego rynku pracy zdecydowaliśmy się również pomagać w takim zakresie. Z nami na pewno dostaniesz wymarzoną pracę!

Przygotujemy dla Ciebie CV, dzięki któremu wyróżnisz się na rynku pracy. Doradzimy Ci, co powinno się w nim znaleźć, a także znajdziemy unikalny szablon. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Zmiana pracy to zbyt ważne zadanie, by zostawić je przypadkowi. Nie warto by zakończyło się to niepowodzeniem z powodu tak błahej rzeczy jak CV. Powierz to specjalistom.

Szukasz kogoś, kto napisze Twoje CV? Zadzwoń i zapytaj o CV dla Ciebie, bądź wyślij swoje zapytanie na nasz adres mailowy.

cv

Copywriter Olkusz, Krzeszowice

W każdym tekście możemy się dogadać co do jego wielkości i przeznaczenia. Możemy także mieszać formy, aby uzyskać najbardziej odpowiedni kształt. W gestii klienta leży jedynie dostarczenie materiałów, na bazie których tekst ma zostać napisany. Może to być link do strony internetowej, wcześniejsze teksty lub rozmowa. Po ich otrzymaniu przystępujemy do pisania właściwego tekstu.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu 🙂

Skontaktuj się z nami

Copywriter, content marketing Olkusz, Krzeszowice

Jeśli promujesz swój biznes w Internecie, prowadzisz sklep internetowy lub blog i potrzebujesz wysokiej jakości treści to znalazłeś się w doskonałym miejscu.  Jako Copywriter pracuję już przeszło 8 lat. Moje działania obejmują pisanie tekstów na firmowe blogi, tworzenie opisów produktowych, administrowanie stron internetowych, prowadzenie własnego bloga o tematyce podróżniczej. Piszę także teksty na social media, a swoje doświadczenie rozpocząłem pracując jako dziennikarz w dziale sportowym Gazety Krakowskiej. Później zbudowałem je pracując jako freelancer oraz w trakcie kariery zawodowej.

Moja działalność obejmuje teren powiatu krakowskiego i takie miasta jak Olkusz czy Krzeszowice. W przypadku pisania tekstów nie widzę jednak przeszkód by pracować zdalnie, telefonicznie ustalając wszystkie techniczne kwestie i pozyskując informacje na potrzeby tekstu.

Współczesny content marketing to takie pisanie tekstu, aby mogły się one odpowiednio wysoko pozycjonować w wyszukiwarce i skłaniać konsumenta do wyboru usługi, bądź kupna towaru. Aby to uzyskać należy również odpowiednio układać zdania pod względem szyku i konstrukcji. Sam tekst to obecnie za mało.

W Internecie pojawia się zbyt wiele treści, aby każda mogła skutecznie przyciągnąć klienta. Dlatego należy stawiać na jej jakość. Dobry copywriter mus być zaznajomiony z branżą i produktem, o którym pisze. To podstawa współczesnego tworzenia artykułów na zlecenie. W Pikomarketing każdy tekst jest poprzedzony gruntownym researchem, a także rozmową, co dany tekst powinien zawierać. Wspólnie z klientem opracowujemy jego szkic, a następnie przechodzimy do kreatywnego tworzenia. Najlepiej jest, gdy tekst nie przypomina reklamy lecz umiejętnie odpowiada na wykreowaną potrzebę. Ta umiejętność jest niezwykle ceniona na rynku, a klienci nie odniosą wrażenia, że jesteśmy nachalni. Tworzenie tekstów to także proces, który powinien być unikalny. Jeśli właśnie tego oczekujesz, to dobrze trafiłeś.

Próbki moich tekstów możesz znaleźć w zakładce „Realizacje”, a także wchodząc na bloga podróżniczego mirkiwpodrozy.pl. Wpisując moje imię i nazwisko w „Gazecie Krakowskiej” również znajdziesz spis moich artykułów.

Zapraszam do kontaktu!