fanpage

PROWADZENIE FANPAGE

Bez obecności w mediach społecznościowych ciężko jest budować skuteczne przedsiębiorstwo. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nie każdy ma czas na gruntowne zajmowanie się firmą w internecie. Od tego w końcu jesteśmy my! Powierz nam swoje kanały, a my zajmiemy się nimi od podstaw.

Oferujemy pojedyncze posty, regularną współpracę, a także pomoc przy poszczególnych wydarzeniach. Prowadzenie fanpage Olkusz, Krzeszowice.  Zobacz, co mamy do zaoferowania 🙂

Social media - czym się zajmujemy

Audyt wstępny

Sprawdzimy, jak wygląda Twoja obecna komunikacja oraz wszystkie opisy na profilu. Zoptymalizujemy je pod kątem Twojej grupy docelowej i potencjalnych klientów.

Budowanie wizerunku

Twoje konto w social media to wizytówka przedsiębiorstwa. Profesjonalnie się Tobą zajmiemy i doradzimy w jaki sposób zbudować i utrzymać dobre wrażenie.

Plan komunikacji

Regularnie dodawane treści to podstawa zaufania pomiędzy Tobą, a klientem. Zadbamy o to, aby posty na Twoim fanpage ukazywały się regularnie.

Raportowanie postępów

Zobacz jak Twój fanpage się rozwija. W naszych regularnych raportach dostaniesz wszystkie istotne informacje, co do efektywności naszych działań.

Dobór materiałów

Przygotujemy optymalne treści i opatrzymy je stosowną grafiką.

Reklama w social media

Opcjonalnie poprowadzimy Twoje działania reklamowe w taki sposób, aby dotarły do najbardziej zainteresowanych klientów.

Facebook

Prowadzenie fanpage na najpopularniejszym portalu społecznościowym na świecie, to niewątpliwie nasza mocna strona. Oferujemy publikację pojedynczych postów (tekstowych i graficznych), jak również obsługi poszczególnych wydarzeń. Dla tych, którzy chcą wznieść swój marketing na jeszcze wyższy poziom oferujemy pakiety czasowe, które sprawią, że Twoja komunikacja będzie spójna i umiejętnie rozplanowana.

  • Audyt wstępny
  • Raporty
  • Harmonogram postów

Twitter

Krótkie komunikaty, promowanie linków i budowanie społeczności – to odpowiedź na pytanie do czego przydać się może Twitter. Jeżeli Twoja firma potrzebuje tego portalu, to my z przyjemnością poprowadzimy go w ten sposób, żeby przełożyło się to na realny wzrost popularności.

  • Plan komunikacji
  • Dyskusje
  • Harmonogram wpisów

Instagram

A może stawiamy na przekaz graficzny? Instagram kładzie nacisk właśnie na zdjęcia, więc zastanówmy się, czy chcemy w ten sposób dotrzeć do klienta. Odpowiednio dobrana grafika z chwytliwem opisem i trafnymi tagami pozwoli idealnie wpasować się w profil Twojej grupy docelowej!

  • Tagowanie
  • Dobór materiałów
  • Harmonogram wpisów

Youtube

Co powiesz na filmy? Nie od dziś wiadomo, że niektórzy bardziej „leniwi” klienci wolą oglądać niż czytać. Być może właśnie ten kanał okaże się kluczowy do wzrostu sprzedaży i pozyskania nowych klientów. Sprawdźmy to wspólnie!

Prowadzenie fanpage Olkusz, Krzeszowice

W ostatnich czasach z powodu konkurencji spada skuteczność prowadzenia działań w Internecie. Dzieje się tak również w mniejszych miejscowościach jak Olkusz czy Krzeszowice, z powodu działania firm z większych ośrodków. Promowanie produktów przy pomocy prowadzenia własnego Fanpage nie traci na popularności, jest jednak trudniejsze.  Dlatego też korzystne może okazać się zlecenie prowadzenia Fanpage profesjonalistom.

Przedstawiciele naszej firmy charakteryzują się barwnością, kreatywnością i poprawnością językową, co jest zdecydowanie wymagane przy prowadzeniu takich działań. Niezwykle ważne jest także niekonwencjonalne podejście, które może przekonać klienta do wyjątkowości promowanej na kanałach social media firmy.

Prowadzenie fanpage w Pikomarketing to nie tylko publikowanie ofert promocyjnych. To również posty aktywizujące, tworzenie opisów produktów na potrzeby social media, a w większym pakiecie także uczestniczenie w komentowaniu i odpowiadania na dyskusje zainteresowanych. W naszej ofercie znajduje się także wstępna analiza fanpage na Facebooku, ale także innych kanałów komunikowania jak Instagram, Twitter. Oferujemy również pomoc w wyborze grafik na fanpage, a także przygotowanie rzetelnego opisu firmy i uzupełnienie profilu.

Nasza firma prowadzi Fanpage nie tylko w okolicy Olkusza i Krzeszowic. Te dwa miasta znajdują się jednak najbliżej nas, co pomaga w ewentualnych spotkaniach przy ustalaniu strategii. Jednak jeśli mieszkasz dalej – nie przejmuj się, chętnie do Ciebie dojedziemy, a kolejne elementy pracy mogą być realizowane zdalnie, przy pomocy Skype.

Jeśli szukasz firmy do prowadzenia fanpage, to właśnie znalazłeś. W Pikomarketing zajmiemy się kompleksowo Twoimi kanałami!

Zapraszamy do kontatku!