Podstawy teorii muzyki i kształcenia słuchu - kurs internetowy

Muzykujesz? Grasz w domu lub orkiestrze na jakimś instrumencie? Chciałbyś się dowiedzieć czegoś na temat teorii muzyki? Doskonale trafiłeś! Przygotowałem specjalny kurs internetowy, dzięki któremu poznasz podstawy teorii muzyki i będziesz mógł lepiej rozumieć to co grasz.

Podstawy teorii muzyki - dla kogo jest kurs

Dla osób, które z muzyką nie miały nic do czynienia

Dla początkujących muzyków, którzy chcą uporządkować swoją wiedzę teoretyczną​

Dla uczniów szkół muzycznych, którzy chcą uzupełknić braki z teorii muzyki i kształcenia słuchu. A także przygotować się do egzaminu końcowego

Dla wszystkich tych, których interesuje muzyka i chciałyby lepiej poznać, jak jest ona zbudowana

Przygotowując ten kurs starałem się, aby były zawarte w nim informacje dla osób, które do tej pory nie miały żadnego kontaktu z teorią muzyki. Nie interesowało ich to wcześniej, lub grały tylko ze słuchu, a chciałyby poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną i wiedzieć, co się skąd bierze.

Tak naprawdę nie musisz nic wiedzieć, nie musisz znać nut, ani rytmów. Wystarczy tylko, że w Twoim sercu gra muzyka, a Ty chcesz się z nią lepiej zapoznać. Ten kurs może służyć kilku celom:

Czego się dowiesz na kursie?

Kurs podzielony jest na kilka części, z których każda poświęcona jest innemu zagadnieniu.

Kurs teorii muzyki - cena

Kurs dostępny jest na platformie UDEMY.com. Jego cena wynosi tam 99,99 zł. Jednak dla wszystkich odwiedzających moją stronę przygotowałem specjalny kupon zniżkowy. Jeśli kupicie kurs poprzez poniższy link, polecam wpisać kod promocyjny. Dzięki temu kwota za kurs zostanie obniżona, a wy możecie kupić go dużo taniej. Kupon niestety zmienia się co miesiąc, jednak staram się go na bieżąco aktualizować. Jeśli nie jest on aktualny napiszcie do mnie i prześlę Wam aktualny kod promocyjny.

Kod promocyjny

TEORIAMUZYKI12-2021

Zobacz kurs