MARKETING DLA MAŁEJ FIRMY

Prowadzisz małą firmę i nie masz czasu na zajęcia promocyjne? Już nie musisz się o to martwić. Chętnie pomożemy Ci w tych zadaniach 🙂

Druk wizytówek i ulotek, przygotowanie gadżetów reklamowych, obsługa strony internetowej, bieżąca komunikacja z fanami i wiele, wiele więcej…z wszystkimi tymi elementami jesteśmy w stanie poradzić sobie w mgnieniu oka.

Piko to firma, która stara się zastąpić dział marketingu w małych, lokalnych firmach. Jeżeli Twoje działania są sporadyczne, a na nowego pracownika nie ma funduszy, to dobrze trafiłeś. Wprowadzimy Twoją firmę na jeszcze wyższy poziom.

DLA KOGO?

Jesteś w swojej firmie szefem, pracownikiem, kierowcą, dostawcą i księgowym? Masz wszystko na głowie, a jeszcze przydałoby się prowadzić reklamę firmy w Internecie? Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to trudne zadanie. Zawsze któryś element będzie zaniedbywany kosztem bieżących obowiązków. Dlaczego to ma być marketing, który może przyciągnąć kolejnych klientów do Twojej firmy.

Postaw na jasną komunikację i efektywne działania. Marketing w Twojej firmie nie będzie zaniedbywany, a Ty będziesz miał pełną kontrolę nad działaniami.

Jeśli dzielisz działania w firmie pomiędzy swoich członków rodziny, to z pewnością każdy zajmuje się czymś, w czym czuje się dobry. Czy jest w tym modelu miejsce na regularne prace marketingowe? A może czujesz, że Twoje działania reklamowe wymagają usprawnienia. Czasami drobne zmiany, pozwalają osiągnąć o niebo lepsze efekty.

Nie musisz przekazywać nam całości obowiązków, chętnie pomożemy Ci w doraźnym działaniu, czy elementach z którymi nie radzisz. Spokojnie, nie musisz, wystarczy, że my znamy się na marketingu w Twojej firmie. 

Twoja firma działa, ale nie masz w niej działu marketingu? Prowadzeniem Facebooka zajmuje się, któryś z Twoich pracowników biurowy w ramach swoich obowiązków. A może reklamy robi każdy po trochu, co sprawia, że tak naprawdę nikt nie czuje się za to odpowiedzialny. Możemy to zmienić. Nowy pracownik może kosztować zbyt wiele, szczególnie w małych firmach, tymczasem takie działania możemy dla Ciebie prowadzić według ustalonego budżetu.

Jesteśmy do dyspozycji zarówno jeśli chodzi o pracę zdalną, jak i w kwestii konsultacji w Twojej firmie. Możemy umówić się na współpracę dogodną dla obu stron. Oczywiście z wymiernymi efektami.

Rozpoczynasz właśnie działalność z nowym biznesem? Planujesz wdrożyć swój plan na życie jakim jest własna firma? Jednocześnie zastanawiasz się jak wystartować z reklamami? już nie musisz! Posiadamy kompleksową wiedzę na temat uruchamiania marketingu w mniejszych firmach. Co istotne znamy się na planowaniu budżetów, przez co już na starcie nie stracisz niepotrzebnie pieniędzy na reklamę, która Ci nie pomoże.

Jesteśmy po to, żeby pomóc Ci wystartować. Dobierzemy odpowiednie metody na dany etap powstawania firmy. A kiedy będziesz już gotowy na samodzielne działania pokażemy, w jaki sposób to robić.

Nie znalazłeś oferty dla siebie, ale jednocześnie czujesz, że chciałbyś coś zmienić w swoich działaniach? To proste, odezwij się do nas, a my pomożemy Ci w wybranym przez Ciebie segmencie działach reklamowych i marketingowych. Możemy pomóc Ci kompleksowo, jak również w przypadku jednego wybranego segmentu.

Decyzja należy do Ciebie,  a my pozostajemy do Twoich usług.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o pakiet „Marketing dla małej firmy”. W jego toku otrzymasz pełną opiekę nad działaniami promocyjnymi Twojej firmy.

W pakiecie otrzymasz

Przygotowanie rocznej strategii

Opis prowadzonych działań marketingowych, których będziemy się trzymać w ramach naszej współpracy

Prowadzenie strony internetowej

Prace wspomagające użytkowanie strony

Pisanie artykułów na bloga

Teksty promujące Twoją działalność i produkty

Obsługa firmowych kanałów social media

Prowadzenie Facebooka i opcjonalnie innych kanałów komunikacji w internecie

Prowadzenie reklamy Google

Zgodnie z ustalonym budżetem

Darmowe konsultacje

Jak u lekarza – przychodzisz z problemem, a my go rozwiązujemy

Istnieje możliwość wzięcia poszczególnych elementów bez całego pakietu. Skontaktuj się z nami, powiedz czego oczekujesz, a na pewno się dogadamy 🙂

Skontaktuj się z nami