20201015_202443

Szukasz profesjonalnej obsługi Twojej imprezy? Doskonale trafiłeś! Od prawie 10 lat zajmuję się obsługą muzyczną imprez okolicznościowych. Swoją przygodę zaczynałem jako saksofonista w zespole weselnym, gdzie zbierałem pierwsze doświadczenia. Również w zespole weselnym zaczynałem jako konferansjer i wodzirej. Obecnie realizuję się jako DJ i chętnie poprowadzę Twoją imprezę. Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić.

DJ, konferansjer, wodzirej na Twoją imprezę

Zapewniam kompleksową obsługę wesel, zabaw oraz szeroko rozumianych imprez okolicznościowych. W trakcie swej przygody z muzyką grałem również na 18-stkach, jubileuszach, a nawet na rocznicach ślubu, co tylko pokazuje, że jestem w stanie dostosować muzykę do rodzaju imprezy. Specjalizuję się w polskich utworach muzyki tanecznej, a także muzyce POP i biesiadnej. Na moim dysku znajdują się zarówno utwory z lat 70′, 80′ i 90′, ale także te wydane jeszcze w tym roku!

 

Co mnie wyróżnia?

ZNAKOMITA ZABAWA

wiem jak poderwać towarzystwo do tańca. Przy granych utworach bawią się zarówno starsi, jak i ci najmłodsi

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

do każdego występu podchodzę indywidualnie. Nie ma znaczenia, gdzie gram – liczy się tylko Wasze zadowolenie

RÓŻNORODNY REPERTUAR

polskie i zagraniczne, wolne i szybkie, taneczne i nastrojowe. Zagram zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE

oprócz profesjonalnego sprzętu muzycznego, na Twojej imprezie będą także światła sceniczne oraz maszyna do dymów.

NEGOCJACJA CENY

nie posiadam sztywnych cen, zawsze możemy negocjować co do kwoty, zakresu i czasu usług.

PASJA

a jeśli praca sprawia Ci przyjemność, to wkładasz w to 2x więcej zaangażowania

DJ Olkusz, Dj Krzeszowice, czyli teren działania


Pochodzę z Czubrowic, niewielkiej miejscowości nieopodal Olkusza i Krzeszowic. Stąd też w dużej mierze najwięcej imprez zdarza się w obrębie tych miejscowości. Jesli jednak działasz w rejonie poniższych terenów to śmiało daj znać – koszt dojazdu również jest bezpłatny.

  • DJ Olkusz,
  • DJ Krzeszowice,
  • DJ Wolbrom,
  • DJ Chrzanów,
  • DJ Trzebinia,
  • DJ Skawina

Istnieje również możliwość dojazdu w inne miejsce po indywidualnym ustaleniu.

Dj na 18-tkę, Dj na urodziny

Dj na 18-tkę i DJ na urodziny to najpopularniejsze imprezy na jakich przyszło mi grać. To jednak nie koniec, w trakcie swojej muzycznej przygody poprowadziłem wiele imprez, zarówno pod względem muzycznym jak i konferansjerskim. Bardzo często pojawiam się również jako DJ na poprawiny, czy DJ na koronę. Jako konferansjer prowadziłem również konferencje i prelekcje, a także lokalne jubileusze.

W moich zasobach posiadam przegląd różnych gatunków muzycznych. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że na zabawach i festynach podobają się zupełnie inne utwory niż na weselach i przyjęciach. Posiadam również hity, których nie może zabraknąć na żadnej imprezie.

 

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły pod numerem telefonu 660 278 578!